ג'יו ג'יטסו ברזילאי

ג'יו ג'יטסו ברזילאי

ג'יו ג'יטסו ברזילאי היא אומנות לחימה וספורט המתמחה בלחימה על הקרקע, שליטה ביריב והכנעות, נחשבת לאומנות הלחימה היעילה בעולם ומקנה כלים אפקטיביים ביותר להגנה עצמית. האומנות מאפשרת התמודדות עם יריבים גדולים וחזקים, ע"י שימוש בטכניקה נכונה, מנופים וניצול התנועה של היריב. מעבר ליכולת הגנה עצמית, האימונים מפתחים טכניקה ושימוש מדויק בכוח ומשקל הגוף, משפרים סבולת לב ריאה, כוח, קואורדינציה ועוד.
מגוון הטכניקות והמצבים בג'יו ג'יטסו ברזילאי הוא עצום. האימונים מתמקדים בלימוד טכניקות חדשות, תוך כדי שיפור וליטוש הטכניקות שנלמדו, ובכך מאפשרים למתאמנים להשתפר ולהתקדם במשך שנים. האימונים במכון מתקיימים באווירה נעימה, מהנה ומקצועית, המאפשרת התפתחות גופנית ונפשית, התמודדות עם אתגרים ותחושת נוחות במצבים לא נוחים. קבוצת הג'יו ג'יטסו הברזילאי שלנו מיועדת לבוגרים ונוער מגיל 15, לגברים ולנשים. אין צורך בניסיון קודם, בכושר גופני או כוח פיזי על מנת להתחיל.
ג'יו ג'יטסו ברזילאי

תמונות מהאימונים שלנו

ערכים ומיומנויות שתרכשו

מה מספרים עלינו?

משפחה ובית שני שלי. אווירה חיובית ומעצימה מכל הבחינות, הודות למאמנים קשובים ואנשים טובים.

"האימון במכון גורם לך להרגיש טוב עם עצמך, מעלה לך את הבטחון העצמי ומוכיח לך שגם אתה יכול להתחזק ולהגן על עצמך בכל מצב. באימון אני נהנה בטירוף וחוזר הביתה עם התחושה הכי טובה שיש. האנשים במכון תמיד תומכים בך, לא שופטים אותך ומעודדים גם כשקשה."

מקום מדהים, מלא באנשים מצוינים ומקצועיים, תמיד מרגיש כמו בית שני בשבילי

התחלת שיחה
יש שאלות?
שלום! איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן