סדנאות לבתי ספר

סדנאות הגנה עצמית בבתי ספר

במסגרת תוכנית גפ"ן של משרד החינוך.

הסדנאות מיועדות לנערות בכיתות ח' עד י"ב, במסגרתן המשתתפות לומדות טכניקות להגנה עצמית וכלים להתמודדות במצבי לחץ ותקיפה. אנחנו מקפידים על אווירה מהנה וחווייתית אשר מאפשרת גם לתלמידות סגורות או שחוששות, לקחת חלק בסדנה, ללמוד ולהנות.

ניתן להזמין סדנה חד פעמית בה לומדים מספר תרגילים בסיסיים, או סדרת מפגשים בהם לומדים מגוון רחב של טכניקות ומצבים, מתרגלים על מנת להטמיע את הנלמד, ושמים דגש על הפן המנטלי במצבי הגנה עצמית.

מספר תוכנית במערכת גפ"ן – 20306

סדנאות לבתי ספר

תמונות מהאימונים שלנו

ערכים ומיומנויות שתרכשו

מה מספרים עלינו?

כתלמידת תיכון השתתפתי בסדנת הגנה עצמית. בסדנה, מעבר לעקרונות ותרגילים בסיסיים בהגנה עצמית, רכשתי את תחושת המסוגלות להתנהל במצבי לחץ ובמקרים בהם קיים איום פיזי. אני ממליצה מכל הלב לכל נערה ואישה לעבור את הסדנה!

בתי בת ה-16 מתאמנת בהגנה עצמית במכון 33 ואני ממליץ בחום על המכון. האימונים הצליחו לגרום לה להתהלך ברחוב בבטחה, בידיעה שיש לה את הכלים להתמודד אם תיקלע לסכנה.

הסדנאות היו משמעותיות וחווייתיות עבור התלמידות. הן נהנו מאוד, והרגישו שרכשו כלים להגן על עצמן ולהרגיש חזקות ובטוחות. הסדנאות מחזקות את תחושת הבטחון, מעצימות ומקנות יכולות התמודדות במצבי לחץ וחרדה, דבר החשוב במיוחד כאשר מדובר בנערות בגיל ההתבגרות. אני ממליצה על סדנאות ההגנה העצמית עבור כל מוסד חינוכי.

התחלת שיחה
יש שאלות?
שלום! איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן