קראטה קוריאני

קראטה קוריאני

קראטה קוריאני – Ji Do Kwan היא אומנות לחימה שנוצרה ופותחה בקוריאה. שיטת הג'י דו קואן (בקוריאנית: "בית ספר לחוכמה") מתמקדת בלחימה במצב עמידה וכוללת הגנות, אגרופים ומגוון רחב של בעיטות.

אימוני הקראטה הקוריאני במכון 33 הם בעלי אופי קרבי לא תחרותי, וכוללים מגוון תרגילים המפתחים טכניקה נכונה ויכולת קרבית גבוהה, תוך עבודה שיטתית על כל מרכיבי הכושר הגופני, ובייחוד גמישות, כוח, קואורדינציה וסבולת לב ריאה. האימונים כוללים עבודה מאומצת, אך מאופיינים ברמת שליטה גבוהה במיוחד, כך שניתן להתאמן ללא חשש. האימונים מתאימים לילדים, נוער ומבוגרים בכל גיל ולכל רמות היכולת הגופנית.

קבוצות ילדים

האימונים בקבוצות הילדים מתמקדים בהקניית טכניקה נכונה, חיזוק הגוף, פיתוח תנועה מדויקת וקואורדינציה. מעל הכל, אנו רואים באומנות הלחימה כלי חינוכי, דרכו המתאמנים מפתחים משמעת עצמית, רוכשים יכולת ריכוז ובטחון עצמי, אשר באים לידי ביטוי גם מחוץ לאימונים – בבית הספר, בבית ובכל המסגרות בחייהם.

קבוצות נוער ומבוגרים

במכון פעולות קבוצות לגברים ונשים בכל הגילאים. האימונים מאפשרים לפתח כושר גופני, כוח וגמישות, תוך כדי רכישת כלים להגנה עצמית ולהתמודדות עם עימותים. האימונים מתקיימים באווירה נעימה, מכבדת ומהנה. מעבר לתרומה הגופנית, המתאמנים לומדים לצאת מאיזור הנוחות, להתמודד עם אתגרים ולהתמיד בפעילות למשך שנים. יכולות אלה מחלחלות והופכות להרגלים המשפיעים לטובה גם בחיי היום יום.
קראטה קוריאני

תמונות מהאימונים שלנו

ערכים ומיומנויות שתרכשו

מה מספרים עלינו?

כאב לילדה, שמתאמנת 5 שנים במכון, אני יכול להעיד על ההתפתחות האישית שבתי עברה מילדה רגישה, לנערה מחוזקת, בעלת בטחון עצמי ויכולת התמודדות עם אתגרים.
אני מרגיש מאוד בנוח שבתי מתאמנת באומנויות לחימה
כמשהו שיכול לשמש אותה כל חייה.

הבית השני, המקום שבו התפתחתי ולמדתי המון.
אימונים ברמה מקצועית, לימוד טכניקה ובניית ביטחון עצמי.
מומלץ בחום.

אנחנו במכון כבר כמה שנים. הם נהנים להגיע למכון ולהתאמן. הם חוזרים הביתה עם חיוך על הפנים וטכניקות נהדרות. יש שם אווירה משפחתית ונעימה של עזרה הדדית בין המתאמנים עם דגש על כיצד לעזור זה לזה להתקדם. למשל לפני המבחן לחגורה צהובה של אחד מבני מתאמן אחר התנדב לתת לו טיפים בזמנו החופשי. אסף הוא מאמן מיוחד שהוא קודם כל מחנך לחיים. לדעתי מי שנרשם לחוג הרוויח בגדול.

התחלת שיחה
יש שאלות?
שלום! איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן